Календар pirelli 2015

30.05.2018

Pirelli календар 2015

Календар pirelli 2015

Вчора в Мілані відбулася презентація нового календаря Pirelli. Щороку компанія поєднує представлення нової лінійки шин з поданням одного з кращих календарів для чоловіків. Календар&# 8230;

Календар pirelli 2015

Вчора в Мілані відбулася презентація нового календаря Pirelli. Щороку компанія поєднує представлення нової лінійки шин з поданням одного з кращих календарів для чоловіків. Календар Pirelli вже давно перетворився на витвір мистецтва, і продається тільки на аукціонах. При випуску, абсолютно весь тираж дістається VIP клієнтам, політикам і зіркам.

В цьому році уявлення чудово ще й тим, що російська державна компанія «Роснефть» придбала 13% акцій Pirelli. Таким чином Ігор Сечин і двоє топ-менеджерів компанії «Роснефть» увійшли до ради директорів шинної компанії. Незважаючи на міжнародні санкції проти нашої країни, головний акціонер Pirelli Марко Тронкетті Провера приїжджав до Москви і зробив заяву, що компанія має намір нарощувати інвестиції в Росію.

Цього року календар вийшов зухвалим і відвертим, саме такий він і був на самому початку. Фотограф Стівен Мейзел повернув календарем «абсолютно центральне положення жіночого образу», як помічено в прес-релізі. Раставів крапки над i, фотограф, оголив моделі, створивши сексуальні образи. Що втім не позначилося на якості і не виглядає пішло. Як і раніше календар Pirelli, залишається твором мистецтва.

Серед моделей знялися для календаря 2015 року — дві моделі з Росії. Наталя Водянова, для якої це була четверта фотосесія в Pirelli, і дебютна зйомка Саші Лусс. Особливістю календаря 2015 року стала модель Кендіс Хаффін. Своїми формами вона помітно відрізняється від худих колег. Однак її чарівність і впевненість підкорили всіх, хто був причетний до створення шедевра.

Короткий опис статті: Pirelli календар 2015 року, pirelli календар 2015

Джерело: Календар Pirelli 2015

Також ви можете прочитати

No Comments

Leave a Reply